ŠKOLENIA A TRÉNINGY

KURZY A ŠKOLENIA

Tréning je podujatie, kde sa získavajú zručnosti opakovaním vhodných procesov s asistenciou trénera. Nemusia to byť len športovci, trénovať môže každý človek. My ponúkame tréningy, kde sa naučíte pracovať s lanami, používať ochranné prostriedky proti pádu alebo iné zaujímavé zručnosti potrebné pre ochranu proti pádu.

  • Práca vo výškach
  • Prístup na lanách
  • Praktické použitie prostriedkov
  • Akreditované kurzy

NÁŠ KALENDÁR

Podujatia pre našich zákazníkov sú pripravované s rešpektom k vedomostiam účastníkov, s chuťou poskytnúť každému návštevníkovi pohostinnosť a hodnotu, ktorú očakáva.

Vyskúšajte si niektorý z ponúkaných dátumov vložiť do svojho kalendára. Stačí kliknúť…

Akreditované školenia si vyžadujú splnenie požiadaviek predpisov od účastníkov vzdelávania (zdravotná spôsobilosť, vlastné ochranné prostriedky a pod).

Ostatné ponúkané podujatia sú verejne prístupné bez akýchkoľvek obmedzení. Špeciálne podujatia alebo uzavreté vzdelávacie programy môžete dohodnúť vopred s našim manažérom vzdelávania.

Program školení a kurzov pravidelne dopĺňame a hľadáme zaujímavé témy pre diskusiu. Naše vzdelávanie nie je “čítanie paragrafov”, nepotrebujete silnú kávu proti driemotám, ani nemusíte hľadať zmysel v labyrinte viet – pýtame sa, či ste porozumeli, vysvetľujeme pomaly a snažíme sa do bezpečnosti práce prinášať “zdravý rozum”.

PRED REGISTÁCIOU NA KURZ:

Školenie pre prácu vo výškach (pre získanie preukazu) si vyžaduje lekársku prehliadku pre získanie zdravotnej spôsobilosti – potvrdenie si prosím prineste so sebou.

PRIHLÁŠKA NA ŠKOLENIE